Wie is WOODWIZE?

Woodwize kent de houtsector door en door, en deelt die kennis op een onafhankelijke maar betrokken manier met werkgevers, werknemers, leerkrachten en leerlingen.

Via opleidingen, informatiesessies en een professionele dienstverlening draagt Woodwize bij tot veilig en duurzaam werk in alle ondernemingen in de houtsector.

Ondersteuning, advies en begeleiding nodig? Vragen over veiligheid en welzijn in de houtsector? Woodwize is je ideale aanspreekpunt.

Woodwize, nooit op eigen houtje!

Lees meer >

 

Medewerkers

Jeroen Doom Directeur0496 16 06 71
jeroen@woodwize.be
Kevin Lefèvre Consulent Wallonië0496 46 60 14
kevin@woodwize.be
Claire Delvaux Coach Sectoriel Wallonië0472 37 35 01
claire@woodwize.be
Peter Deryckere Consulent0497 82 24 24
peter@woodwize.be
Bert Van der Elst Consulent0496 16 06 73
bert@woodwize.be
Danny De Wolf Consulent0474 52 63 44
danny@woodwize.be
Jenny Van Damme Consulent0496 12 19 64
jenny@woodwize.be
Jana De Wolf Consulent0473 26 50 75
jana@woodwize.be
Stefan Hinnekens Consulent0472 99 25 35
stefan@woodwize.be
Bart de Waele Consulent0495 56 10 00
bart@woodwize.be
Gill De Schauwer Consulent0476 51 33 02
gill@woodwize.be
Karin OstAdministratie02 558 15 51
karin@woodwize.be
Ann Van Thuyne Administratie02 558 15 51
ann@woodwize.be
Eve Schippers Administratie02 558 15 51
eve@woodwize.be